The SharkNinja Family

ru ua

Гарантія

Положення обмеженої гарантії на 25 мiсяцiв

Обмежена гарантія терміном на 25 місяців поширюється на відповідні критеріям покупки *, зроблені безпосередньо у Shark. Гарантія поширюється тільки на початкового власника і на оригінальний продукт і не підлягає передачі.

 

SharkNinja гарантує, що пристрій не матиме дефектів матеріалів і виготовлення протягом одного (1) року з дати покупки, якщо воно використовується в нормальних домашніх умовах і обслуговується відповідно до вимог, викладених в Керівництві користувача, з урахуванням наступних умов і винятків:

 

На що поширюється моя гарантія?

Оригінальний пристрій та / або не підлягають шкарпетці деталі, визнані дефектними, на власний розсуд SharkNinja, будуть відремонтовані або замінені протягом 25 місяців з дати першого придбання.

У разі видачі замінного пристрою гарантійне покриття закінчується через шість (6) місяців після дати отримання заміненого пристрою або строку існуючої гарантії, в залежності від того, що настане пізніше. SharkNinja залишає за собою право замінити пристрій на пристрій рівною або більшою вартості.

Витрати на зворотний фрахт і повторну відправку (тільки наземний фрахт) оплачуються SharkNinja Operating LLC заздалегідь в разі претензій по гарантії, які відповідають вимогам прийнятності.

 

Що не покривається?

Звичайний знос зношуються деталей (таких як судини для змішування, кришки, чашки, леза, підстави блендера, знімні каструлі, решітки, сковороди і т. Д.), які вимагають регулярного обслуговування і / або заміни для забезпечення належного функціонування вашого пристрою, не покриваються За цією гарантією.

Будь-який пристрій, яке було зламано або використовувалося в комерційних цілях.

Пошкодження, викликані неправильним використанням, правил зберігання, недбалим поводженням, невиконанням необхідного технічного обслуговування або пошкодження через неправильне поводження при транспортуванні.

 

Непрямі і побічні збитки.

Дефекти викликані ремонтниками, неуповноваженими SharkNinja. Ці дефекти включають в себе пошкодження, завдані в процесі доставки, зміни або ремонту продукту SharkNinja (або будь-який з його частин), коли ремонт виконується фахівцем з ремонту, не уповноваженою SharkNinja.

 

* Прийнятні покупки відносяться до конкретних обмеженим пропозицій на ТБ і / або онлайн-конфігурацій і подальшим підтвердженням замовлення / доставки, при цьому в реченні прямо вказується застосовність гарантій обмеженою гарантії.

Вверх